Palmové svíčky – válce

Válec rovný 8,5 x5cm

Svíčky z palmového vosku, které jsou k dispozici v různých odstínech, aby se dokonale hodily do vašich adventních věnců nebo jarních dekorací. Tyto svíčky mají optimální velikost pro vytvoření krásných a barevně bohatých kompozic, ať už jde o tradiční adventní věnec nebo jarní aranžmá. Naše svíčky jsou k dispozici v široké škále odstínů, abyste si mohli vybrat ty, které nejlépe ladí s vaší dekorací. Můžete si vybrat z barevného vzorníku na úvodní stránce našich stránek. Pak už jen stačí zvolenou barvu uvést v objednávce.

Cena : 55Kč/ks

Válec rovný 22x 4,7cm

Štíhlý válec z palmového vosku.

Rádi vám nabízíme možnost výběru z 28 různých odstínů pro vaše svíčky, i když nemáme všechny barvy skladem. Můžete si vybrat barvu ze vzorníčku barev na naší úvodní stránce a jednoduše nám ji sdělit jako poznámku k vaší objednávce. Postaráme se, aby byla vaše svíčka vyrobena přesně podle vašich přání.

Cena: 94.-/ks

Válec rovný 22×4,7cm – žíhaný

Žíhané svíčky jsou zcela jedinečné a originální – žádné dvě nejsou naprosto stejné. Každá svíčka je vytvořena intuitivně zvolenými barvami, což zajišťuje, že každý kus je unikátní umělecký kousek. Většinou máme každou svíčku pouze v jednom kuse, a pokud je některý kus vyprodaný, rádi vám vyrobíme podobný.

Cena: 99Kč