O nás

Vítejte na našich stránkách!

Rádi bychom vám představili naši vášeň a radost z výroby ručně vyrobených svíček. Začalo to jednoduše, když jsme hledali originální dárek pro naše blízké, a můj manžel přišel s nápadem vyrobit svíčku vlastníma rukama. Co jsme považovali za jednorázovou záležitost, se brzy proměnilo v hluboký zájem a zdroj obrovské radosti.

Od té doby, co jsme absolvovali kurz výroby svíček v roce 2015, jsme začali tvořit a prodávat naše vlastní svíčky. Každá z nich je vyrobena ručně s láskou a péčí, a každá je originál.

Naše svíčky jsou vyráběny z kvalitního palmového vosku, který je přírodní a přináší našim výrobkům krásný lesk a nádhernou krystalickou kresbu. S jasným plamenem, bez kouření a bez alergenních vlastností, jsou naše svíčky nejen dekorativní, ale i příjemné pro vaše prostředí.

I když nejsme e-shop a nemáme kamennou prodejnu, rádi přijímáme objednávky na zakázku. Pokud se vám naše svíčky líbí stačí napsat e-mail nebo navštivte nás na naší stránce na fler.cz/ shop/jaroslava -michnova-vyroba-svicek. Pokud jste poblíž, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si návštěvu – vždy máme něco připraveného i na prodej.

Děkujeme, že jste si našli čas nahlédnout na naše výrobky.

S pozdravem, Jarka