Sady

Stínová harmonie

Rádi bychom vám představili naši sadu čtyř svíček ve tvaru nepravidelné podkovy, která je k dispozici v šedobílé kombinaci od nejsvětlejší po nejtmavší. Každá svíčka je velikostně odstupňována, což dodává této sadě eleganci a harmonii.

Rozměry : 21x5cm, 17×5 cm, 14x5cm,11x5cm.

Svíčky musí mít po zapálení mezi sebou dostatečný odstup.

Cena: 370.- /sada

Růžová melodie

Sada čtyř svíček, které jsou velikostně odstupňované a nabízené v růžových odstínech od nejsvětlejšího. Tato elegantní sada svíček přináší do vašeho domova jemný a harmonický dotek barev. Svíčky mají klasický válcovitý tvar, který jim dodává jednoduchý a moderní vzhled. Tato sada svíček je ideální volbou pro ty, kteří chtějí přinést do svého prostoru jemný nádech elegance a romantiky. Umístěním těchto svíček do vašeho interiéru vytvoříte příjemnou atmosféru a dodáte mu svěžest a pohodu.

Velikost nejvyšší svíčky je 16cm, nejnižší 11 cm. Průměr 5cm.

Cena: 222.- /sada

Zářivá pohoda

Sada čtyř svíček klasického válcového tvaru, který jim dodává elegantní a moderní vzhled. Na povrchu svíček najdete jemný vroubek, který přidává jedinečný detail a zajímavý texturový prvek. Oranžová je barva radosti, energie a kreativity. Umístěním těchto oranžových svíček v různých místnostech vytvoříte teplou a přívětivou atmosféru. Tato sada svíček přináší do vašeho domova živoucí a pozitivní atmosféru.

Velikost: Nejvyšší svíčka měří 15cm, nejnižší 9cm. Průměr 7cm

Cena.-299.-/sada